Оставьте заявку и мы с вами свяжемся
Оставьте заявку и мы с вами свяжемся
Введіть телефон і ми з вами зв'яжемося:
Або ви можете зателефонувати нам самі:
Введите телефон и мы с вами свяжемся:
Или вы можете позвонить нам сами:
Введіть телефон і ми з вами зв'яжемося:
Або ви можете зателефонувати нам самі:

Як просувати молодий або зовсім новий сайт

Молодими сайтами вважаються всі веб-проекти, яким із моменту розміщення в мережі інтернет не виповнилося одного року або навіть півроку. Коли потрібно провести SEO просування нового сайту, на думку спадає лише базовий комплекс дій з оптимізації, який необхідний кожному сайту. Частково це цілком дієва система просування всіх нових сайтів. Чому потрібно займатися оптимізацією молодих сайтів, на чому акцентувати свою увагу і з чого почати, розберемо далі у статті.
Як правильно почати просування молодого сайту
Кожна розкрутка молодого сайту починається з моменту реєстрації в Google Search Console і google Analytics. Адже як можна аналізувати успіх просування, не збираючи статистики, чи не так? Далі потрібно подумати, як краще оптимізувати ваш сайт для пошукових систем. Багато в чому допоможе збір семантичного ядра (СЯ), складання карти релевантності, а також закупівля посилань. Але це далеко не все.

Важливо відразу ж подбати про Usability сайту, включаючи:
 • правильну структуру сайту;
 • хлібні крихти;
 • адаптивність сторінок до мобільної версії;
 • ЧПУ.

Щоб із боку SEO недавно створений сайт виглядав коректно, потрібно прописати на ньому теги сторінок, прибрати їх дублі та налаштувати редіректи. Далі оптимізація молодих сайтів вимагає контенту.
Чому просування нового сайту багато хто починає з контенту?
Так, саме від наповнення корисним для цільової аудиторії контентом, сторінки сайту будуть просуватися в пошукових системах, зокрема у видачі пошуку Google. Потрібно розміщувати на сайті не тільки сухий текст, а й подбати про наявність релевантних зображень високої якості з мінімальним розміром.

Непоганим варіантом буде додавання на сайт відеороликів зі свого Youtube-каналу, присвяченого тематиці сайту. Але це зовсім не обов'язково.

Контент — король просування в 2020 році. Це справжній тренд, який беруть до уваги всі пошукові роботи Google. За рахунок корисного, унікального і грамотно складеного контенту навіть молодий сайт легко вивести на першу сторінку пошукової мережі Google.

Контент можна розміщувати як на всіх сторінках сайту, так і створити на ньому статейний блог. Цей крок поставить розкрутка нового сайту на один рівень просування з багатьма веб-проектами, які вже роками плавають у всесвітній мережі та не можуть зібрати навіть 100 хостів. Вся справа в тому, що більшість власників сайтів просто нехтують контентом, роблять його:
 • неунікальним;
 • із переспамом ключових слів;
 • із великим відсотком води;
 • із граматичними, орфографічними і смисловими помилками.
А найголовніше упущення — це розміщувати на сайті нерелевантний контент, який не буде корисний цільовій аудиторії.

Для створення грамотного і корисного читачеві контенту доведеться співпрацювати з копірайтером. У цілому, на цьому початковий етап просування молодого сайту можна вважати завершеним.

Оптимізація нового сайту на наступних етапах передбачає взаємодію з цільовою аудиторією. Це найшвидший і простий спосіб підвищити трафік сайту, збільшити кількість замовлень. Навіть якщо немає каналів зв'язку з цільовою аудиторією, їх можна створити. Для цього доведеться завести акаунти сайту в наступних соціальних мережах:
 • LinkedIn;
 • Facebook;
 • Instagram.

Що стосується закупівлі посилань на новий сайт, із цим рекомендуємо не поспішати. Останнім часом пошукові системи більш суворо ставляться до молодих сайтів із великою посилальною масою, часто кидаючи їх під фільтри або зовсім додаючи до чорного списку. Для закупівлі посилальної маси на сайт, краще почекати 3-4 місяці з моменту початку його пошукового просування.
Коментарі
Телефон: +38 067 465 4553
Адреса: м. Київ, Platforma Art-Zavod, Лівий берег,
ст. м. Лісова
Скачать презентацию компании
© 2020 Digital-агентство Eprofit. Розробка та комплексне просування сайтів
Made on
Tilda