Як просувати молодий або зовсім новий сайт

Молодим сайтом заведено вважати усі проєкти, яким з моменту розміщення в інтернеті не виповнилося одного року або навіть пів року. Коли потрібно провести SEO-просування нового сайту, на думку спадає лише базовий комплекс дій з оптимізації. Почасти це цілком дієва система. Чому потрібно займатися оптимізацією молодих сайтів, на чому акцентувати увагу та з чого почати, розберемо далі в статті.

Як правильно почати просування молодого сайту?

Початок розкрутки будь-якого сайту (і нового, і старого) починається зі стратегії. А для цього потрібно проаналізувати нішу в цілому та сайти конкурентів. Після комплексного аналізу можна сміливо приступати до наступного кроку – внутрішньої оптимізації ресурсу. Якщо ви цього не зробите, то всі наступні етапи, будь це наповнення контентом або лінкбілдінг, не принесуть результату.
А ще розкрутка молодого сайту починається з його реєстрації в Google Search Console і Google Analytics. Це логічно: щоб аналізувати успіх просування, потрібно збирати дані статистики.
Що потрібно зробити в першу чергу:
Виправити технічні помилки
Пропрацювати структуру сайта
Скласти семантичне ядро
Прибрати дублі сторінок і прописати редиректи
Пропрацювати юзабіліті сторінок
Зробити зручну адаптивну версію для мобільних пристроїв
Прописати метатеги
Налаштувати ЛЗУ

Просування нового сайту та контент

Так, саме від наповнення корисним для цільової аудиторії контентом сторінки сайту будуть просуватися в пошукових системах, зокрема, у видачі пошуку Google. Контент – король просування у 2021 році. Це справжній тренд, який беруть до уваги всі пошукові роботи. За допомогою корисного, унікального та грамотно складеного контенту навіть молодий сайт легко вивести на першу сторінку пошукової мережі. При цьому важливо розміщувати на сайті не лише сухий текст, а й подбати про наявність релевантних картинок високої якості та мінімального розміру (щоб сторінки завантажувалися швидко).
Контент можна публікувати на всіх сторінках сайту, але ще краще – створити на ньому статейний блог. Цей крок поставить розкрутку нового сайту на один рівень просування з багатьма проєктами, які вже роками плавають у всесвітній мережі. Уся справа в тому, що більшість власників сайтів просто нехтують контентом, роблять його:
Для створення грамотного та корисного читачеві контенту доведеться співпрацювати з копірайтером. В цілому, на цьому початковий етап просування молодого сайту можна вважати завершеним.
Неунікальним
Переспамленим
З великою кількістю води
Некоректним граматично й орфографічно
Нерелевантним
Що стосується закупівлі посилань на новий сайт, то рекомендуємо не поспішати. Останнім часом пошукові системи суворіше ставляться до молодих сайтів з великою посилальною масою, часто кидаючи їх під фільтри або зовсім додаючи до чорного списку. Для закупівлі посилальної маси на сайт краще почекати 3-4 місяці з моменту початку його пошукового просування.
Сподобалася стаття? Поділіться нею у соцмережах
Схожі статті
Телефон: +38 067 465 4553
E-mail: info@eprofit.com.ua
Соц.мережі:
Скачать презентацию компании
© 2021 Digital-агентство Eprofit. Розробка та комплексне просування сайтів