Як ми оновили сайт агентства в 2020 році

Карантин точно не зупинив наші творчі поривання, а дав можливість оновити сайт eprofit.com.ua. Ми давно мріяли поліпшити навігацію на сайті, додати нові розділи та оновити інформацію.

Покращена навігація

Тепер ви легко знайдете увесь перелік послуг, які ми надаємо, – вони винесені в окреме меню зверху.

Оновлений інтерфейс

Щоб ви могли бути упевненими в якості наших послуг, на сайті з'явився розділ з відгуками про нашу роботу. Обіцяємо його регулярно доповнювати. Зараз ви можете почитати, що про нас говорять Максим Коркодим (Head of Digital, Multiplex), Владислав Курач (CEO, B2beauty) і Наталія Уткіна (Операційний Директор, eFarmer).
На головній сторінці також з'явився блок з результатами співпраці наших клієнтів. Дуже коротко, але по суті справи.
А ще, як ви вже помітили, у нас з'явився блог. Він як наша дитина, тому поки маленький, але ми його роститимемо усією командою. Зараз там можна почитати про особливості SEO-просування під час карантину, як просувати молодий або зовсім новий сайт, а також як збільшити відвідуваність сайту в 2021 році (хоча це для будь-якого року актуально). Підписуйтеся, щоб отримувати корисний контент і бути в курсі маркетингових новин. Або стежте за нами в Facebook або Linkedin.
Ми хочемо, щоб ви знали в обличчя тих, хто займається вашим проєктом: збільшують кількість конверсій, оптимізують рекламні кампанії, покращують ROI, проводять А/В тестування, стежать за дедлайнами... Якщо коротко, ми оновили фото команди Eprofit. Переходьте за посиланням, щоб познайомитися ближче!
Сподобалася стаття? Поділіться нею у соцмережах
Схожі статті
Телефон: +38 067 465 4553
E-mail: info@eprofit.com.ua
Соц.мережі:
Скачать презентацию компании
© 2021 Digital-агентство Eprofit. Розробка та комплексне просування сайтів